KONST / Litografier / Färglitografi 9434049
nr 943 4049
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Stanislaw Zoladz (f. 1952), vintermotiv med fiskebåt, Söder mälarstrand, 129/250, signerad, 1991, motivet: 70x53
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:30:44
700 kr
800 kr
1.100 kr
16 feb
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz